2020
Diksiyon Grupları

Hafta İçi

19.00 & 21.00 

Hafta Sonu

16.00 & 18.00 
19.00 & 21.00 
SOSYAL SAYFALAR
  • ankaradiksiyoninstagram
  • ankaradiksiyonfacebook
  • ankaradiksiyonyoutube
Diksiyon Nedir?

Belki de ilk başlamamız gereken nokta bu! "Diksiyon nedir?" sorusuna sizler için yanıt vermek!

Diksiyon konusunda en çok merak edilenlerin belki de başında gelen "İstanbul Türkçesi ve Diksiyon İlişkisi" konusunu detaylı şekilde işleyelim ve başımızı Selçuklu Dönemine uzatalım!

 

Bu sayede sitemizi ziyarete gelen siz değerli misafirlerimizi, doğru şekilde bilgilendirebiliriz.

 

İçerik sayesinde; videoda anlatılanların metin halini görebilirsiniz. Ayrıca; Diksiyon ve İstanbul Türkçesi hakkında bir bilgi ihtiyacınız olduğunda, yazılı doküman üzerinden de ilerleyebilirsiniz .

Uzaktan Birebir Diksiyon Eğitimi

Ortak belirlenen takvim doğrultusunda; ister ofisinizde, ister evinizde... Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde uzaktan eğitim ile Diksiyon Tekniklerine hakim olabilirsiniz. 

Dünyanın neresinde olursanız olun, 70 sayfadan oluşan özel eğitim belgesi üzerinden canlı video destekli çalışarak Diksiyonunuzu geliştirin! Başlangıç için ilk 20 kişiye özel indirim sağlanan programda; aylık 166 TL +KDV yerine 99 TL sabit ödeme ile (12 ay) Diksiyon Teknikleri konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz.

Programa dilediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebilir, karşılıklı çalışma anında eksikleriniz hakkında not alabilir, konu egzersizleri ile kendinizi dinleyerek çalışmanızı tamamlayabilirsiniz. 

Erken Kayıt İndirimi ile toplamda 963 TL lik avantajdan yararlanmak için...

Acele edin! 

Diksiyon Ücretleri

İster 6 kişilik Butik, ister Genel Grup çalışmaları ile gelişiminizi tamamlayın!

Diksiyon gruplarında Türkiye'nin en yüksek memnuniyet oranına sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Katılımcılarımızın neredeyse tamamından; program içerik ve süreçlerimizle ilgili kıymetli geri bildirim almaktan yana çok mutluyuz. İlginize teşekkür ederiz.

Diksiyon Ücret ve Program Bilgisi İçin

MEMNUNİYET 
GARANTİSİ

Kursiyerlerimiz arasından memnuniyetsiz süreç tamamlanma durumunda; kurs bedelinin %50 sini iade ediyoruz.

Tuğba, 33

Ankara

Kayhan, 30

Ankara

%99.9

Doktorluk mesleğimde konuşmak, hastalarıma sadece tanıyı değil; tedavi sürecini de doğru aktarmak için kursa katıldım. Mesleğim ve beklentilerime göre özel bir çalışma programı hazırladınız. Teşekkür ediyorum.

Butik sınıf olayını ilk duyduğumda inanamamıştım. Kursta neye ihtiyacınız olduğu çok doğru tespit ediliyor. Gereksiz zaman ve para harcamıyorsunuz. Bana çok şey kattınız!

ÜCRETSİZ DİKSİYON?

Ankara Diksiyon YouTube Sayfamız sayesinde, çalışmalar öncesinde veya tamamen ilginiz doğrultusunda Diksiyon ve Bireysel Farkındalık konuları hakkında ücretsiz bilgiye erişebilirsiniz. 

Sayfamıza Abone Olarak içeriklerden haberdar olun

SESİN...

DOĞANIN SANA HEDİYE ETTİĞİ RENK PALETİDİR!

Biliyor musun..?

Eşsiz bir sese sahipsin!

İnsan, yaklaşık 30-40 desibel ses aralığında konuşur. Her bir frekans, birim zamandaki titreşim sayısı olduğu gibi; erkeklerde ses, kadınlardan daha tok duyulur. Ancak erkek sesinin frekansı düşüktür. Kadın sesinin tiz olmasının nedenlerinden biri de; frekansının yüksek olmasıdır. Hiçbir insan sesi, başka bir insanın sesi ile aynı değildir. Sesin... sana özel kimliğindir.

referans notları

Damla, 22
Ankara

Davut, 25
Ankara

Ankara Diksiyon günlerimi özetlemek gerekirse, tek kelimede "kalite" diyebilirim. Programdan edindiğim bilgilerin hayatımın her alanında işe yaradığını görmek harika.

Yöresel ağız ile konuşmamdan kurtulmak istiyordum. Ankara'da pek çok diksiyon kursu araştırdım. Başlangıç programına katıldıktan sonra Ankara Diksiyon'a karar verdim. 

Bizi Instagram'da takip et

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Hafta içi ve Hafta sonu olarak farklılık gösterir.

ADRES

ÇANKAYA MERKEZ:
Birlik Mahallesi 393 Cadde 472 Sokak No:14
Çankaya - Ankara 


 

TELEFON

TAKİP ET

03129119595

  • Instagram - Gri Çember
  • Facebook - Gri Çember
  • Heyecan - Gri Çember
  • YouTube - Gri Çember

salı - pazar

10.00 - 20.00

WhatsApp HATTI

Telefon Simge

Resme Tıklayıp Mesajınızı Yazın

© 2018 Ankara Diksiyon 
Tüm yazılı ve görsel içerik, materyal, yayınlar; telif hakkı ile korunmaktadır. İzinsiz içerik paylaşımı yapmayınız.