Hakkımızda

Yenilik, değişim gerektirir

Tolga BARE tarafından 2018 yılında kurulan Ankara Diksiyon, 
Butik, uygulanabilir, verimli ve çağdaş bir eğitim anlayışı ile danışmanlık hizmeti vermeyi ve bu doğrultuda gerek yapı; gerekse içerik oluşturmakta son derece titiz davranan Eğitim Danışmanlık Şirketidir. 

Madem bilgimize güveniyoruz...

Paylaşıldıkça artacağına da ilk günden bu yana inanıyoruz... Kendi bilgimizle sınırlandırmamaya karar verdik. Bu sebeple de; tüm Diksiyon Eğitmenlerine Açık şekilde kaynak sayfamızı oluşturduk. Kursiyerlerimiz, site üyelerimiz veya konuya ilgi duyan herkes için bir Diksiyon Kütüphanesi oluşturmaya devam ediyoruz. Bu sayede; kahveyi yabancı kelimelerle sipariş etmek noktasına gelen ülkemizde, bir yerlerde toplumsal dil belleğini korumayı ve geliştirmeyi hedefliyoruz.

Güncel içerik ve egzersizler içeren çalışmalardan faydalanabilir, kurs programlarımızdan birine katılabilir veya üyelik sistemi ile gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

GRUPLARIMIZ

EĞİTMENLERİMİZ

TRT Seslendirme Sanatçısı Tolga BARE Liderliğinde gerçekleştirilen Diksiyon çalışmalarımızda; alanında en az 10 yıllık deneyime sahip eğitmenlerle çalışıyoruz. Her bir eğitmenimizin Konservatuvar veya TRT kökenli olması, eğitim kalitesini korumak ve arttırmak adına başlıca şartımız. 

DİKSİYON

Butik sınıf anlayışı ile her biri en fazla 8 kişiden oluşan gruplarla; Türkçe'nin konuşma kurallarına ve uygulamalarına hakim olacağınız 6 Haftalık bir program sizi bekliyor. İçeriği her daim güncel programımıza katılın.

KİŞİSEL - KURUMSAL GELİŞİM

Etkili Sunum Teknikleri, İletişim Teknikleri, Yönetici Farkındalık Programı, Bireysel Danışmanlık, Heyecan ve Stres, Medya Önü İletişim Teknikleri, Kişisel ve Kurumsal Farkındalık, Eğiticinin Eğitimi Programlarında ankaradiksiyon.com'dan hizmet alabilirsiniz. 

KAYNAKLAR

TRT

Türk Dil Kurumu (TDK)

Devlet Tiyatroları 
Konservatuvarlar
Bilimsel Araştırma Yayın ve Yayımları 

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

11.00-20.00

ADRES

ÇANKAYA MERKEZ:
Birlik Mahallesi 393 Cadde 472 Sokak No:14
Çankaya - Ankara 


 

TELEFON

03129119595

Telefon Simge

TAKİP ET

  • Instagram - Gri Çember
  • Facebook - Gri Çember
  • Heyecan - Gri Çember
  • YouTube - Gri Çember

Resme Tıklayıp Mesajınızı Yazın

© 2018 Ankara Diksiyon 
Tüm yazılı ve görsel içerik, materyal, yayınlar; telif hakkı ile korunmaktadır. İzinsiz içerik paylaşımı yapmayınız.